Rakip Analizi

Google reklamlarının amacı sitenizi google'da rakiplerinin önüne geçirmedik. Bunu da rakiplerinizi analiz etmeden yapmak mümkkün değildir.

Reklam Türüne Karar

Her müşterimize hadi googleda reklam verelim demiyoruz. Ya kitleniz googleda yer almıyorsa? En iyi dönüşüm için her türlü fikre açığız.

Kelime Optimizasyonu

Reklam verilecek sitenin reklam girilecek kelimelerle alakası olması gerekmektedir. Bunun için öncelikle sayfanızı optimize ediyoruz.

Haftalık Rapor

Reklamınız yayınlandıktan sonra haftalık ve aylık olarak google reklam raporu sunuyoruz.
Google şirketi açık arttırma mantığıyla çalışır. Kim daha çok ücret yollarsa onun reklamını haliyle daha yukarılara taşır. Ancak daha yukarıda olmayı belirleyen tek şey fiyat değildir, sitenin kaliteside bunu etkiler. Tıklama başı maliyet 7kr 20tl arasında değişmektedir.
Ödemeniz alındıktan sonra rakipleriniz analiz edilir, reklam uzmanılarımız sizinle iletişime geçip siteniz ve sektörünüz, ne iş yaptığınız hakkında bilgi talep eder. Bu bilgilerin alınmasıyla birlikte reklamınız 12-36 saat içerisinde yayınlanmış olur.
Google Ads; internet sitenizin googleda gmrünmesi aamcıyla google şirketinin yayınlamış olduğu bir pazarlama aracıdır..
Google Ads Uzmanları internet sitenizi ve rakiplerinizi sektörü göz önünde bulundurarak inceleyen, daha sonra sitenizin reklamlarını en uygun şekilde giren ve yayınlayan kişilere denir.
İletişime Geç
Makalelerimiz ve Haberler

Google Reklam Ajansı

Google Reklam Fiyatları 2020
Google reklam ajansı olarak reklamlarınızı optimize ediyoruz. En uygun kelimelere en uygun fiyatlarla reklam giriyoruz...
Google Reklam Paketleri
Haftalık, aylık, yıllık olarak en uygun reklam hizmeti paketlerini hizmetinize sunduk. İnternet siteniz için en uygun paketi bizlere iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Reklam Türü Seçme
Her sektörde google reklamı uygun olmuyor. Bazı sektörlerde faceboook, instagram reklamları da tavsiye edebiliyoruz.
web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim